REGATECH

Malowanie dachówki Kalisz

Masz już dość swojego dachówkowego pokrycia dachowego o wyblakłym kolorze, ale nie chcesz przekrywać całego dachu na nowo? W Regatech zajmujemy się malowaniem dachówki w Kaliszu. Działamy w oparciu o bezpieczny proces, zaczynając od mycia karcherem, odtłuszczając powierzchnię odpowiednim preparatem dekarskim. Aplikujemy też warstwę farby podkładowej.

Podczas wstępnego czyszczenia dachu, dbamy o detale i pozbywamy się wszelkich ognisk grzybów, mchu oraz porastających glonów.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do pracy na wysokościach, dzięki czemu podejmujemy się wszystkich zleceń, także tych stanowiących wyzwanie.

Malowanie dachówki w Kaliszu wychodzi zawsze znacznie taniej, niż wymiana całego pokrycia dachowego. Cieszymy się, że wielu naszych klientów jest tego świadomych i pragnie zadbać o swoją nieruchomość.

malowanie dachówki w kaliszu

Malowanie dachówki w Kaliszu - ile to kosztuje?

Naszym klientom wszystko wyceniamy indywidualnie, w zależności od jakości materiałów, rodzaju farby i ilości robocizny. Zazwyczaj malowanie farbą akrylową jest tańsze niż farbą rozpuszczalnikową, która można powiedzieć, że zyskała status „premium” dzięki swoim właściwościom ochronnym. Dzięki zastosowaniu takiej farby można skutecznie zabezpieczyć swoją dachówkę przed czynnikami atmosferycznymi, chemicznymi oraz mechanicznymi (m.in. przed szorowaniem).

Szacunkowo, prawdopodobnie większość firm za malowanie dachówki w Kaliszu liczy sobie od 40 do 50 zł za metr kwadratowy.

Ile kosztuje farba akrylowa, a ile farba rozpuszczalnikowa do malowania dachówki?

Farba akrylowa, nawierzchniowa do dachówki betonowej, marki DACH-BRISS-TOP na dzień dzisiejszy (10.07.2024) kosztuje 77,77 zł brutto za 1 litr. Za farbę akrylową do dachówki ceramicznej, tej samej marki, przyjdzie nam zapłacić 86,91 zł brutto za litr.

Farba rozpuszczalnikowa do malowania blachodachówki, marki Hempel to koszt 49,95 zł brutto za litr.

Kiedy warto zaplanować malowanie dachówki w Kaliszu?

Gdy kolor stanie się wyblakły, a na powierzchni materiału zacznie pojawiać się glon lub grzyb, to niezawodny znak, że pora na porządne czyszczenie i pomalowanie całości pokrycia.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Dane do kontaktu można znaleźć na dole strony.

Gwarantujemy terminową realizację, dbałość o detale i spersonalizowaną wycenę.