Sprzątanie terenów zewnętrznych Poznań

Regatech zajmuje się sprzątaniem terenów zewnętrznych na terenie Poznania i okolic. 

Nie tylko sam budynek stanowi wizytówkę właściciela posesji, wizytówką jest również tzw. obejście. To jak wygląda podwórko lub teren wokół konkretnej wspólnoty mieszkaniowej, mówi wiele o gospodarzu. Dlatego, jeśli brakuje czasu lub musicie znaleźć kogoś, kto zadba o wszystko wokół waszego domu nasza firma chętnie się wszystkim zajmie.

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Tereny zewnętrzne to wszystko, co znajduje się wokół budynków. Widujemy w Poznaniu miejsca, które bywają zaniedbane, rozumiemy, że właścicielom brakuje czasu na działanie wokół domostwa. Od tego macie nas. Regatech to firma, która zajmie się zamiataniem, wywiezieniem niepotrzebnych rzeczy z terenu posiadłość, czyszczeniem dodatkowych budynków – altan oraz ławek. Oczyszczeniem chodników przy posesji. Doprowadzeniem do porządku podjazdów itp. Możemy również zająć się przycinaniem krzewów oraz drzew. Kompleksowo podchodzimy do sprzątania, tak by tereny zewnętrzne były wizytówką miejsca, za które odpowiadacie.

Podwórko

Sprzątanie podwórka to zajęcie, za które trzeba zabrać się z głową. Nasza firma ma doświadczenie w porządkowaniu podwórek, jak też w dbaniu o tereny wokół osiedli. Sprzątanie podwórek należy do zajęć, które często są wykonywane przez samych właścicieli. Jednak, kiedy sporo rzeczy odłoży się na później, często brakuje siły, żeby się zabrać za sprzątanie tego, co się nawarstwiło. W takiej sytuacji dobrze do nas zadzwonić. Mamy ludzi i sprzęt, który sprawi, że podwórko będzie wyglądało jak nowe.

W zależności od pór roku niezbędne są inne prace w terenie. Dopasowujemy zakres naszych czynności również do warunków pogodowych.

Usługi dopasowane do potrzeb klienta

Proponujemy usługę pozwalającą na utrzymanie terenów zewnętrznych w dobrej kondycji. Możemy podpisać umowę na jednorazowe działania, ale możemy też wybrać umowę długookresową W zależności od potrzeb, jakie wiążą się z terenami zewnętrznymi, o które musicie zadbać. Jesteśmy w stanie zająć się nawet najbardziej problematycznymi miejscami.  

Mogłoby się wydawać, że jedynie w czasie jesienno-zimowym niezbędne jest sprzątanie terenów zewnętrznych. Poznań jest miastem, które powinno być wizytówką przez cały rok. Warto, więc nie zapominać o tym, że czyszczenie terenów zewnętrznych powinno mieć miejsce również wiosną i latem. Wiosną trzeba posprzątać pozostałości po zimie, a przed latem przygotować wszystko, by móc cieszyć się letnim czasem na zadbanym podwórku. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów.