Sprzątanie biur Poznań

Regatech zajmuje się sprzątaniem biur na terenie Poznania i okolic. 

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług porządkowych. Sprzątanie to czynność, która musi być wykonywana starannie i odpowiednimi środkami. Dostosowanie środków czyszczących i ilości osób do oczyszczenia konkretnego miejsca to kwestie, które są dla nas bezproblemowe, a jakość świadczonych usług potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Jesteśmy doświadczoną firmą, która wie jak sprawić, by klient był zadowolony z efektu naszych prac, a na zadowoleniu klientów nam zależy.

Sprzątanie biur w Poznaniu

Oferujemy sprzątanie biur. Poznań jest dużym miastem, w którym jest wiele przestrzeni biurowych, które wymagają odpowiednich ludzi do sprzątania.

Regatech to firma, która zajmuje się sprzątaniem powierzchni biurowych o różnych godzinach w zależności od zapotrzebowania klienta. Można wybrać sprzątanie rano lub wieczorem. Dodatkowo można dobrać do tego sprzątanie w trakcie dnia. Godziny pracy ustalamy indywidualnie. Dopasowujemy się do potrzeb klienta pod kątem czasowym. Służymy również radą, co do tego, kiedy najlepiej zająć się czynnościami porządkowymi w konkretnym biurze.

Oferujemy systematyczne sprzątanie biur, jak też sprzątanie jednorazowe.

Sprzątanie biur i biurowca

Sprzątanie biurowca wymaga nie tylko pracy rąk ludzkich, ale też wymaga odpowiedniego sprzętu. Nasza firma ma w swoich szeregach wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalny sprzęt, dzięki któremu sprzątanie jest dokładniejsze i trwa krócej.

Nasze usługi obejmują odkurzanie podłóg/wykładzin/dywanów; mycie podłóg; wycieranie kurzu oraz wszystkie dodatkowe usługi, których zażyczy sobie klient.

Wybierając naszą firmę, zyskujecie Państwo gwarancję czystego biura, bo dla nas pasją jest właśnie sprzątanie biura. Poznań to miasto, w którym świadczymy usługi, do których przykładamy się z pieczołowitością, dbając o najwyższe standardy zachowania poufności i czystości. Ogromną wagę przykładamy do tego, by każda realizacja była przemyślana i wykonana z jak największą starannością. Gwarantujemy wysoki poziom usług i zadowolenie. Kontrolujemy działania naszych pracowników, tak by nic nie umknęło ich uwadze.

Dodatkowo jako firma świadoma stanu środowiska dbamy o ekologię. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i jak najmniejsza ingerencja w środowisko, dlatego korzystamy z produktów do czyszczenia, które są bezpieczne dla środowiska.

Ceny ustalane są indywidualnie po uwzględnieniu prac na terenie konkretnego biura/biurowca. W zależności od długości czasu współpracy ceny również ulegają zmianie. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów.