Czyszczenie przemysłowe Poznań

Regatech zajmuje się czyszczeniem przemysłowym na terenie Poznania i okolic. 

Hala produkcyjna to miejsce, które wymaga specyficznego podejścia do utrzymania czystości. Nasza firma wie, na czym polega sprzątanie hal produkcyjnych, ma do tego odpowiednie narzędzia i środki oraz wykwalifikowanych ludzi. Czyszczenie hal produkcyjnych opieramy na swoim doświadczeniu, które pozwala nam na sprawne działanie. Dostosujemy się do potrzeb twojej firmy, tak, by miejsce pracy ludzi, których zatrudniasz, wpisywało się w wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. Na przykładzie naszego doświadczenia możemy zapewnić, że czyste miejsce pracy, to bardziej wydajna praca i mniej wypadków, a to kwestie, które powinny leżeć na sercu każdemu pracodawcy.

Czyszczenie przemysłowe

W naszej ofercie mamy mycie hal produkcyjnych. Usługa ta obejmuje wiele czynności, które doprowadzą każdą przestrzeń przemysłową do porządku. Działamy w profesjonalny sposób czyszcząc halę produkcyjną. Myjemy wszystkie powierzchnie płaskie, tj. podłogi i ściany oraz elementy linii produkcyjno-przemysłowych. W zależności od potrzeb oczyścimy elementy wentylacyjne i pozostałe niezbędne do sprawnego działania hali elementy/miejsca. Czyszczenie hal produkcyjnych przez naszą firmę to wysoka jakość usług oraz zapewnienie gwarancji dobrze wykonanego zadania. Świadczą o tym realizacje, które mieliśmy okazję już wykonać.

Profesjonalne czyszczenie

Mamy wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na czyszczeniu nietypowych miejsc. Sprzęt, którym czyścimy pozwala na pozbycie się nie tylko kurzu, ale też zaległego brudu, który nazbierał się przez lata w danym miejscu.

Oferujemy regularne czyszczenie hal produkcyjnych, ale mamy w ofercie również jednorazowe mycie hali produkcyjnej, tak by odzyskała swój pierwotny wygląd. Jesteśmy w stanie nawet najbardziej zapuszczone wnętrze doprowadzić do stanu świetności.

Nasze usługi obejmują czyszczenie przemysłowe. Zajmujemy się dokładnym i profesjonalnym sprzątaniem każdego rodzaju przestrzeni. W zależności od zapotrzebowania dostosujemy sprzęt oraz ilość osób i godziny do pracy na halach produkcyjnych i halach typowo przemysłowych. Czyszczenie przemysłowe obejmuje sprzątanie wspomnianych hal, ale również magazynów, warsztatów, fabryk, czy zakładów pracy.

Nasze działanie jest oparte o specjalistyczne techniki, które pozwalają na dokładne wyczyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Działamy, myśląc nie tylko o miejscu, które chcemy uporządkować, ale też myślimy o ekologii. Nasze podejście do sprzątania to branie pod uwagę nie tylko porządkowania, ale też tego, by oszczędzać wodę, czy energię.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów.