Czyszczenie elewacji Poznań

Regatech zajmuje się czyszczeniem elewacji szklanych, metalowych, czy mineralnych na terenie Poznania i okolic. 

Czysta elewacja to wizytówka osób zarządzających konkretnym budynkiem. Jeśli budynek, który jest pod Twoją opieką, potrzebuje czyszczenia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiedni sprzęt, który pozwala na oczyszczenie elewacji bez względu na jej powierzchnię oraz materiał, z którego wykonano elewację.

Kiedy myć elewację?

Mycie elewacji jest niezbędne, gdy tylko zauważysz ku temu przesłanki. Widoczne zacieki, grzyb, jakikolwiek nalot na ścianach budynku, czy to domku jednorodzinnego, czy bloku mieszkalnego, powinien skłonić do kontaktu z nami. Ocenimy fachowym okiem, czy dana elewacja wymaga czyszczenia. Dodatkowo sprawdzimy, z czego konkretnie jest elewacja oraz jaki jest jej metraż. Wtedy będziemy mogli podać przybliżony koszt mycia elewacji.

Można również nie widząc śladów grzyba czy zacieków pomyśleć o myciu elewacji. Wszelkiego rodzaju pyły, kurz i osady pozostawiane przez różnego rodzaju opady również brudzą elewację.

Dla niektórych zbędne wydaje się mycie elewacji. Poznań jest wizytówką Wielkopolski. My dbamy o to, żeby ta wizytówka olśniewała pięknymi, czystymi elewacjami. Na naszej stronie można zapoznać się z realizacjami, które już zostały przez nas wykonane.  

W odpowiedni sposób

Czyszczenie elewacji to działanie w określony sposób. Musimy wiedzieć, z czego została wykonana elewacja, by dobrać odpowiednie metody czyszczenia. Co istotne stosujemy metody, które pozwalają na czyszczenie różnego rodzaju powierzchni bez konieczności stosowania środków chemicznych. Wszystko zależy od indywidualnego zlecenia. Dopasowujemy się do potrzeb klienta, tak, by elewacja po umyciu olśniewała. Radzimy również, co zrobić, żeby elewacja jak najdłużej po umyciu była w dobrym stanie.

Należy brać pod uwagę to, że należy co jakiś czas powtarzać czyszczenie elewacji. Poznań jest pięknym miastem, jednak wiele elewacji wymaga czyszczenia. Warto zastanowić się, czy przypadkiem budynek, który zamieszkujecie nie potrzebowałby fachowej ręki w tej kwestii.

W naszej firmie nie chodzi jedynie o to, by usługa czyszczenia elewacji została wykonana z ogromną dokładnością, w szybkim tempie i tak, by zadowolić klienta. Dodatkowo w naszej firmie dbamy o ekologię. Staramy się, by nasza działalność nie generowała zbędnego zużycia wody, czy prądu. Dbamy również o to, by nie używać chemii, jeśli nie ma takiej konieczności. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o was – naszych klientach, waszej wygodzie, ale również o ekologii. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów.